hakkimizda-1
denız
dnız

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Ana hedefimiz müşteri talebi ile doğru orantılı esnek ve rekabetçi deniz taşımacılığı hizmetleri sunmaktır. Türkiye ve kelimenin tam anlamıyla dünyanın tüm konteyner limanları arasında hem ihracat hem de ithalat malları için Full Container (FCL) ve Less Container (LCL) hizmetleri sunuyoruz.

Deniz yolu operasyonlarımızın her aşamasında sunduğumuz katma değerli servisler ile hayatı sizin için kolaylaştırıyoruz. Global konteyner taşımacılığında köklü ilişkiler kurduğumuz uzman iş ortaklarımızın desteği ile en yoğun ticaret hatlarında dahi alan tahsisi garantisi veriyoruz Mümkün olan en iyi fiyatları ve bağlantıları sunmak için seçkin nakliye şirketleriyle iyi hizmet sözleşmeleri yapıyoruz. Gelen ve giden konteyner trafiği, müşterilerimizin gereksinimlerine göre rezervasyonları, fabrika teslimlerini, kapı teslimatlarını koordine etmek için dünyanın hemen hemen tüm limanlarında 100’den fazla güvenilir acenteden oluşan deniz aşırı ağımız aracılığıyla işletilmektedir.

Sahipler ve hatlarla yapılan özel sözleşmeler, dış kaynaklı lojistik yönetici şirketi olarak hareket ettiğimiz çeşitli sektörlerdeki büyük ve kilit endüstriyel ortaklar tarafından tanınan rekabetçi fiyatları ve kusursuz çalışmayı garanti eder. Konteynerlerin limandan alınıp diğer yükleme veya boşaltma adreslerine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar, tüm servisleri takip altındadır.

Tipik hizmetlerimiz şunlardır:

  • Tam Konteyner Yükü
  • Parsiyel konteyner yükü
  • Yurt içi ve yurt dışı kapı teslimleri
  • Yurt içi ve yurt dışında Ex Work koleksiyonları
  • Ana rotalarda büyük taşıyıcılarla hizmet sözleşmeleri / ücret anlaşmaları

Deniz taşımacılığı hizmetlerimiz arasında ağırlık ve yükseklikteki özel kargolar, kimyasallar, tehlikeli maddeler, sıcaklık kontrollü ürünler, düz raflı ve üstü açık konteynerlerde gabari dışı ürünler yer almaktadır.

“Kapıdan kapıya” ve “tek muhatap” prensibi ile uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti ile ithalatçı ve ihracatçı firmalarımızın hizmetindedir.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).